HI-TEK Racing
"Connecticut's Running Resource"
www.hitekracing.com

Glastonbury Scenic Racing Series #1
July 22, 2006 - 5K
Glastonbury, CT

OVERALL WINNERS

Donn Cabral, Glastonbury, CT - 15:44
Alison Caruso, Manchester, CT - 19:54

glas072201.jpg (60972 bytes) glas072202.jpg (59938 bytes)

Timing & Results by:
hitektime.jpg


LOCATION
Addison

Park
WEATHER
79 Degrees
Cloudy & Humid
    Place    Name                    City              Age     Age Group        Time      Pace
       1    Donn Cabral             Glastonbury  CT     16 ***** M  1-18        15:44    5:05/M
       2    Robbie Dugger           Glastonbury  CT     17     1 M  1-18        15:54    5:08/M
       3    David McKay             Marlborough  CT     21     1 M 19-29        16:03    5:11/M
       4    Kevin Turko             Marlborough  CT     20     2 M 19-29        16:42    5:23/M
       5    Frederick Wills         Stratford  CT       21     3 M 19-29        16:45    5:24/M
       6    David Lamoureux         Glastonbury  CT     18     2 M  1-18        17:45    5:44/M
       7    John Paggioli           Marlborough  CT     40     1 M 40-49        17:49    5:45/M
       8    Michael Lage            West Hartford  CT   42     2 M 40-49        17:52    5:46/M
       9    George Kominos          Southington  CT     49     3 M 40-49        17:58    5:48/M
      10    Jonathan McMahon        Galstonbury  CT     18     3 M  1-18        18:14    5:53/M
      11    Kevin Asp               Middletown  CT      35     1 M 30-39        18:15    5:53/M
      12    Robert Wynn             Stratford  CT       20     4 M 19-29        18:47    6:04/M
      13    Kurtis Taylor           Burlington  CT      18     4 M  1-18        18:59    6:07/M
      14    Brian Gaudreau          Newington  CT       26     5 M 19-29        19:18    6:14/M
      15    William Bedard          Tolland  CT         54     1 M 50-59        19:20    6:14/M
      16    Phillip Stalley         West Hartford  CT   33     2 M 30-39        19:25    6:16/M
      17    Surgean Davis                               16     5 M  1-18        19:31    6:18/M
      18    Christopher Dowd        West Hartford  CT   39     3 M 30-39        19:34    6:19/M
      19    Adam Driggs             Ellington  CT       35     4 M 30-39        19:44    6:22/M
      20    Michael Dow             East Hampton  CT    46     4 M 40-49        19:49    6:24/M
      21    Matthew Butwill         Tolland  CT         34     5 M 30-39        19:49    6:24/M
      22    Charles Whynacht        Glastonbury  CT     56     2 M 50-59        19:51    6:24/M
      23    Bill McGugan            Manchester  CT      51     3 M 50-59        19:51    6:24/M
      24    Alison Caruso           Manchester  CT      28 ***** F 19-29        19:54    6:25/M
      25    Tom Newman              Hebron  CT          48     5 M 40-49        20:01    6:27/M
      26    Giorelly Prado          Hartford  CT        24     1 F 19-29        20:07    6:29/M
      27    Bruce Giguere           Tolland  CT         38     6 M 30-39        20:25    6:35/M
      28    Mitch Bielenda          South Windsor  CT   49     6 M 40-49        20:28    6:36/M
      29    Kenneth Ferner          Glastonbury  CT     43     7 M 40-49        20:30    6:37/M
      30    Peter Briggeman         Manchester  CT      48     8 M 40-49        20:37    6:39/M
      31    Marc Gaudet             Glastonbury  CT     32     7 M 30-39        20:42    6:41/M
      32    Richard Baber           Glastonbury  CT     56     4 M 50-59        20:55    6:45/M
      33    Carol Fraleigh          Glastonbury  CT     39     1 F 30-39        21:08    6:49/M
      34    Devin Karbowicz         Avon  CT            15     1 F  1-18        21:13    6:51/M
      35    Tyler Cameron           Gales Ferry  CT     28     6 M 19-29        21:19    6:53/M
      36    Patricia Matson         Glastonbury  CT     35     2 F 30-39        21:25    6:55/M
      37    Shawn Bartels           West Hartford  CT   29     7 M 19-29        22:01    7:06/M
      38    Christina Williams      Middletown  CT      27     2 F 19-29        22:07    7:08/M
      39    Mike Underwood          Hebron  CT          50     5 M 50-59        22:13    7:10/M
      40    Evan Kishel             Higganum  CT        20     8 M 19-29        22:18    7:12/M
      41    Keith Podrebartz        Manchester  CT      31     8 M 30-39        22:20    7:12/M
      42    Robert Rojas            Killingworth  CT    38     9 M 30-39        22:22    7:13/M
      43    Jason Sweet             Grafton  MA         24     9 M 19-29        22:23    7:13/M
      44    Timothy Curtis          Colchester  CT      64     1 M 60-99        22:28    7:15/M
      45    Mike Pozzetta           East Haddam  CT     58     6 M 50-59        22:49    7:22/M
      46    Scott Jezek             East Haddam  CT     54     7 M 50-59        22:51    7:22/M
      47    James Boisoneau         Glastonbury  CT     33    10 M 30-39        22:55    7:24/M
      48    Chuck Larose            Southington  CT     34    11 M 30-39        22:57    7:24/M
      49    Dan Msu                 Berlin  CT          24    10 M 19-29        22:59    7:25/M
      50    Peter Degroot           Middletown  CT      49     9 M 40-49        23:04    7:26/M
      51    Peter Billard           Glastonbury  CT     56     8 M 50-59        23:04    7:26/M
      52    Ann Mulcahy             Glastonbury  CT     32     3 F 30-39        23:06    7:27/M
      53    Jennifer Carroll        Glastonbury  CT     36     4 F 30-39        23:11    7:29/M
      54    Tim Murphy              East Hampton  CT    40    10 M 40-49        23:25    7:33/M
      55    Richard Wingard         Glastonbury  CT     48    11 M 40-49        23:32    7:35/M
      56    Charles Lamb            Glastonbury  CT     62     2 M 60-99        23:33    7:36/M
      57    Justin Scricca          Glastonbury  CT     18     6 M  1-18        23:35    7:36/M
      58    Mark Russell            Newington  CT       37    12 M 30-39        23:43    7:39/M
      59    Michael Guilford        Manchester  CT      30    13 M 30-39        23:58    7:44/M
      60    Mary Lou White          Bolton  CT          50     1 F 50-59        24:01    7:45/M
      61    Catherine Peoples       Glastonbury  CT     39     5 F 30-39        24:07    7:47/M
      62    Liz Shea                Glastonbury  CT     39     6 F 30-39        24:07    7:47/M
      63    Chris Carey             Glastonbury  CT     34    14 M 30-39        24:14    7:49/M
      64    Bruce Grisafe           Salem  CT           52     9 M 50-59        24:22    7:52/M
      65    Tom Walsh               Wethersfield  CT    51    10 M 50-59        24:24    7:52/M
      66    David Almand            East Hartford  CT   31    15 M 30-39        24:25    7:53/M
      67    Timothy Fitzgerald      Glastonbury  CT     11     7 M  1-18        24:28    7:54/M
      68    Kirsten Hazard          Glastonbury  CT     38     7 F 30-39        24:37    7:56/M
      69    Robert Lowe             Glastonbury  CT     60     3 M 60-99        24:39    7:57/M
      70    Danielle Garrick        Glastonbury  CT     29     3 F 19-29        24:39    7:57/M
      71    Mike Scricca            Glastonbury  CT     55    11 M 50-59        24:45    7:59/M
      72    Caitlyn Walker          Plainfield  CT      12     2 F  1-18        24:48    8:00/M
      73    Steve Barney            South Glastonbury   41    12 M 40-49        24:52    8:01/M
      74    Cara Tigue              East Longmeadow  MA 22     4 F 19-29        25:11    8:07/M
      75    Steve Bebrin            Vernon  CT          47    13 M 40-49        25:26    8:12/M
      76    Reed Kravetz            Bolton  CT          10     8 M  1-18        25:27    8:13/M
      77    David Long              Glastonbury  CT     15     9 M  1-18        25:30    8:14/M
      78    Sarah Bruns             South Glastonbury   41     1 F 40-49        25:41    8:17/M
      79    Monica McCafferty       Glastonbury  CT     37     8 F 30-39        25:42    8:17/M
      80    George Aronstamm        Glastonbury  CT     61     4 M 60-99        25:48    8:19/M
      81    Bernadette Thomas       Cheshire  CT        33     9 F 30-39        25:49    8:20/M
      82    Sheila Thompson         Coventry  CT        41     2 F 40-49        25:52    8:21/M
      83    John Briody             Glastonbury  CT     46    14 M 40-49        25:53    8:21/M
      84    Adidan Callan           Glastonbury  CT     13    10 M  1-18        26:03    8:24/M
      85    Daniel Salazar Jr       Hartford  CT        49    15 M 40-49        26:06    8:25/M
      86    Patrick Scullion        Glastonbury  CT     13    11 M  1-18        26:08    8:26/M
      87    Emily Conlon            Marlborough  CT     22     5 F 19-29        26:14    8:28/M
      88    Joseph Poliquin         Port Henry  NY      53    12 M 50-59        26:16    8:28/M
      89    Bekkie Wright           Manchester  CT      43     3 F 40-49        26:17    8:29/M
      90    Terence Frimmet         Glastonbury  CT     45    16 M 40-49        26:27    8:32/M
      91    Rachel Ramsay           Glastonbury  CT     36    10 F 30-39        26:32    8:34/M
      92    Dennis Mahoney          Willimantic  CT     52    13 M 50-59        26:33    8:34/M
      93    Margaret Azzaro         Glastonbury  CT     35    11 F 30-39        26:39    8:36/M
      94    Andrea Johnson          Vernon  CT          28     6 F 19-29        26:42    8:37/M
      95    Ed Azzaro               Glastonbury  CT     36    16 M 30-39        26:42    8:37/M
      96    Maria Lamb              Glastonbury  CT     59     2 F 50-59        27:01    8:43/M
      97    Deb Chessari            W. Hartford  CT     54     3 F 50-59        27:08    8:45/M
      98    Cathy Hosem                                 50     4 F 50-59        27:14    8:47/M
      99    Leslie Prado            Hartford  CT        21     7 F 19-29        27:25    8:51/M
     100    Carrie Hanson           Plainville  CT      30    12 F 30-39        27:26    8:51/M
     101    Marianna Wikarska       Colchester  Ct      31    13 F 30-39        27:37    8:55/M
     102    Margaret Fitzgerald     Glastonbury  CT     15     3 F  1-18        27:45    8:57/M
     103    Cathie Feeney           Glastonbury  CT     35    14 F 30-39        28:00    9:02/M
     104    Carol McGuiness         Newington  CT       40     4 F 40-49        28:09    9:05/M
     105    Diane Chrusciel         New Britain  CT     49     5 F 40-49        28:23    9:09/M
     106    Gary Sweet              Shrewsbury  MA      54    14 M 50-59        28:39    9:15/M
     107    Peter Ramsay            Glastonbury  CT     40    17 M 40-49        28:39    9:15/M
     108    Andrea King             Glastonbury  CT     46     6 F 40-49        28:46    9:17/M
     109    Yogesh Katechia         Glastonbury  CT     43    18 M 40-49        28:49    9:18/M
     110    Catherine Graffy        South Glastonbury   52     5 F 50-59        28:50    9:18/M
     111    Mary Sheehan            Manchester  CT      50     6 F 50-59        29:07    9:24/M
     112    Barbara Maloney         Tolland  CT         60     1 F 60-99        29:08    9:24/M
     113    Laura Erdman            West Hartford  CT   23     8 F 19-29        29:22    9:28/M
     114    Laurel Gay              Amston  CT          50     7 F 50-59        29:38    9:34/M
     115    Zeti Vanriel            Bloomfield  CT      50     8 F 50-59        30:01    9:41/M
     116    Jessica Sasser          Preston  CT         24     9 F 19-29        30:02    9:41/M
     117    Jennifer Hardy          Glastonbury  CT     35    15 F 30-39        30:02    9:41/M
     118    Molly Donovan           Glastonbury  CT     31    16 F 30-39        30:03    9:42/M
     119    Rosa Courtemanche       Glastonbury  CT     43     7 F 40-49        30:22    9:48/M
     120    Ryan Donahue            Colchester  CT      9     12 M  1-18        30:48    9:56/M
     121    Teresa Donahue          Colchester  CT      41     8 F 40-49        30:50    9:57/M
     122    Tiwanna Compton         Hartford  CT        27    10 F 19-29        31:20   10:06/M
     123    Erin Gadarowski         Newington  CT       30    17 F 30-39        31:37   10:12/M
     124    Katie Snyder            Newington  CT       27    11 F 19-29        33:17   10:44/M
     125    Susan Pellegatto        Rocky Hill  CT      49     9 F 40-49        33:21   10:45/M
     126    Katherine Wilson        Glastonbury  CT     60     2 F 60-99        33:33   10:49/M
     127    Cindy Espirito Santo    East Hartford  CT   27    12 F 19-29        33:43   10:53/M
     128    Sharon Salmon           East Hartford  CT   33    18 F 30-39        35:20   11:24/M
     129    Casey Rosenzweig        Seymour  CT         28    13 F 19-29        36:22   11:44/M
     130    Lauren Gargano-Yates    Glastonbury  CT     29    14 F 19-29        36:23   11:44/M
     131    Jennifer Malloy         Amston  CT          42    10 F 40-49        37:43   12:10/M
     132    Ray Wilson              Glastonbury  CT     63     5 M 60-99        40:26   13:03/M

Age Group Results

HI-TEK Racing - www.hitekracing.com


Men: 0- 0 1-18 19-29 30-39 40-49 50-59 60-99
Women: 0- 0 1-18 19-29 30-39 40-49 50-59 60-99

5K

Overall Female Winner

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Alison Caruso Manchester CT

28

24

19:54

6:25/M

Top

Female 18 and Under

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Devin Karbowicz Avon CT

15

34

21:13

6:51/M

2

Caitlyn Walker Plainfield CT

12

72

24:48

8:00/M

3

Margaret Fitzgerald Glastonbury CT

15

102

27:45

8:57/M

Top

Female 19 to 29

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Giorelly Prado Hartford CT

24

26

20:07

6:29/M

2

Christina Williams Middletown CT

27

38

22:07

7:08/M

3

Danielle Garrick Glastonbury CT

29

70

24:39

7:57/M

4

Cara Tigue East Longmeadow MA

22

74

25:11

8:07/M

5

Emily Conlon Marlborough CT

22

87

26:14

8:28/M

6

Andrea Johnson Vernon CT

28

94

26:42

8:37/M

7

Leslie Prado Hartford CT

21

99

27:25

8:51/M

8

Laura Erdman West Hartford CT

23

113

29:22

9:28/M

9

Jessica Sasser Preston CT

24

116

30:02

9:41/M

10

Tiwanna Compton Hartford CT

27

122

31:20

10:06/M

11

Katie Snyder Newington CT

27

124

33:17

10:44/M

12

Cindy Espirito Santo East Hartford CT

27

127

33:43

10:53/M

13

Casey Rosenzweig Seymour CT

28

129

36:22

11:44/M

14

Lauren Gargano-Yates Glastonbury CT

29

130

36:23

11:44/M

Top

Female 30 to 39

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Carol Fraleigh Glastonbury CT

39

33

21:08

6:49/M

2

Patricia Matson Glastonbury CT

35

36

21:25

6:55/M

3

Ann Mulcahy Glastonbury CT

32

52

23:06

7:27/M

4

Jennifer Carroll Glastonbury CT

36

53

23:11

7:29/M

5

Catherine Peoples Glastonbury CT

39

61

24:07

7:47/M

6

Liz Shea Glastonbury CT

39

62

24:07

7:47/M

7

Kirsten Hazard Glastonbury CT

38

68

24:37

7:56/M

8

Monica McCafferty Glastonbury CT

37

79

25:42

8:17/M

9

Bernadette Thomas Cheshire CT

33

81

25:49

8:20/M

10

Rachel Ramsay Glastonbury CT

36

91

26:32

8:34/M

11

Margaret Azzaro Glastonbury CT

35

93

26:39

8:36/M

12

Carrie Hanson Plainville CT

30

100

27:26

8:51/M

13

Marianna Wikarska Colchester Ct

31

101

27:37

8:55/M

14

Cathie Feeney Glastonbury CT

35

103

28:00

9:02/M

15

Jennifer Hardy Glastonbury CT

35

117

30:02

9:41/M

16

Molly Donovan Glastonbury CT

31

118

30:03

9:42/M

17

Erin Gadarowski Newington CT

30

123

31:37

10:12/M

18

Sharon Salmon East Hartford CT

33

128

35:20

11:24/M

Top

Female 40 to 49

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Sarah Bruns South Glastonbury CT

41

78

25:41

8:17/M

2

Sheila Thompson Coventry CT

41

82

25:52

8:21/M

3

Bekkie Wright Manchester CT

43

89

26:17

8:29/M

4

Carol McGuiness Newington CT

40

104

28:09

9:05/M

5

Diane Chrusciel New Britain CT

49

105

28:23

9:09/M

6

Andrea King Glastonbury CT

46

108

28:46

9:17/M

7

Rosa Courtemanche Glastonbury CT

43

119

30:22

9:48/M

8

Teresa Donahue Colchester CT

41

121

30:50

9:57/M

9

Susan Pellegatto Rocky Hill CT

49

125

33:21

10:45/M

10

Jennifer Malloy Amston CT

42

131

37:43

12:10/M

Top

Female 50 to 59

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Mary Lou White Bolton CT

50

60

24:01

7:45/M

2

Maria Lamb Glastonbury CT

59

96

27:01

8:43/M

3

Deb Chessari W. Hartford CT

54

97

27:08

8:45/M

4

Cathy Hosem

50

98

27:14

8:47/M

5

Catherine Graffy South Glastonbury CT

52

110

28:50

9:18/M

6

Mary Sheehan Manchester CT

50

111

29:07

9:24/M

7

Laurel Gay Amston CT

50

114

29:38

9:34/M

8

Zeti Vanriel Bloomfield CT

50

115

30:01

9:41/M

Top

Female 60 and over

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Barbara Maloney Tolland CT

60

112

29:08

9:24/M

2

Katherine Wilson Glastonbury CT

60

126

33:33

10:49/M

Top

Overall Male Winner

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Donn Cabral Glastonbury CT

16

1

15:44

5:05/M

Top

Men 18 and Under

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Robbie Dugger Glastonbury CT

17

2

15:54

5:08/M

2

David Lamoureux Glastonbury CT

18

6

17:45

5:44/M

3

Jonathan McMahon Galstonbury CT

18

10

18:14

5:53/M

4

Kurtis Taylor Burlington CT

18

13

18:59

6:07/M

5

Surgean Davis

16

17

19:31

6:18/M

6

Justin Scricca Glastonbury CT

18

57

23:35

7:36/M

7

Timothy Fitzgerald Glastonbury CT

11

67

24:28

7:54/M

8

Reed Kravetz Bolton CT

10

76

25:27

8:13/M

9

David Long Glastonbury CT

15

77

25:30

8:14/M

10

Adidan Callan Glastonbury CT

13

84

26:03

8:24/M

11

Patrick Scullion Glastonbury CT

13

86

26:08

8:26/M

12

Ryan Donahue Colchester CT

9

120

30:48

9:56/M

Top

Male 19 to 29

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

David McKay Marlborough CT

21

3

16:03

5:11/M

2

Kevin Turko Marlborough CT

20

4

16:42

5:23/M

3

Frederick Wills Stratford CT

21

5

16:45

5:24/M

4

Robert Wynn Stratford CT

20

12

18:47

6:04/M

5

Brian Gaudreau Newington CT

26

14

19:18

6:14/M

6

Tyler Cameron Gales Ferry CT

28

35

21:19

6:53/M

7

Shawn Bartels West Hartford CT

29

37

22:01

7:06/M

8

Evan Kishel Higganum CT

20

40

22:18

7:12/M

9

Jason Sweet Grafton MA

24

43

22:23

7:13/M

10

Dan Msu Berlin CT

24

49

22:59

7:25/M

Top

Male 30 to 39

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Kevin Asp Middletown CT

35

11

18:15

5:53/M

2

Phillip Stalley West Hartford CT

33

16

19:25

6:16/M

3

Christopher Dowd West Hartford CT

39

18

19:34

6:19/M

4

Adam Driggs Ellington CT

35

19

19:44

6:22/M

5

Matthew Butwill Tolland CT

34

21

19:49

6:24/M

6

Bruce Giguere Tolland CT

38

27

20:25

6:35/M

7

Marc Gaudet Glastonbury CT

32

31

20:42

6:41/M

8

Keith Podrebartz Manchester CT

31

41

22:20

7:12/M

9

Robert Rojas Killingworth CT

38

42

22:22

7:13/M

10

James Boisoneau Glastonbury CT

33

47

22:55

7:24/M

11

Chuck Larose Southington CT

34

48

22:57

7:24/M

12

Mark Russell Newington CT

37

58

23:43

7:39/M

13

Michael Guilford Manchester CT

30

59

23:58

7:44/M

14

Chris Carey Glastonbury CT

34

63

24:14

7:49/M

15

David Almand East Hartford CT

31

66

24:25

7:53/M

16

Ed Azzaro Glastonbury CT

36

95

26:42

8:37/M

Top

Male 40 to 49

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

John Paggioli Marlborough CT

40

7

17:49

5:45/M

2

Michael Lage West Hartford CT

42

8

17:52

5:46/M

3

George Kominos Southington CT

49

9

17:58

5:48/M

4

Michael Dow East Hampton CT

46

20

19:49

6:24/M

5

Tom Newman Hebron CT

48

25

20:01

6:27/M

6

Mitch Bielenda South Windsor CT

49

28

20:28

6:36/M

7

Kenneth Ferner Glastonbury CT

43

29

20:30

6:37/M

8

Peter Briggeman Manchester CT

48

30

20:37

6:39/M

9

Peter Degroot Middletown CT

49

50

23:04

7:26/M

10

Tim Murphy East Hampton CT

40

54

23:25

7:33/M

11

Richard Wingard Glastonbury CT

48

55

23:32

7:35/M

12

Steve Barney South Glastonbury CT

41

73

24:52

8:01/M

13

Steve Bebrin Vernon CT

47

75

25:26

8:12/M

14

John Briody Glastonbury CT

46

83

25:53

8:21/M

15

Daniel Salazar Jr Hartford CT

49

85

26:06

8:25/M

16

Terence Frimmet Glastonbury CT

45

90

26:27

8:32/M

17

Peter Ramsay Glastonbury CT

40

107

28:39

9:15/M

18

Yogesh Katechia Glastonbury CT

43

109

28:49

9:18/M

Top

Male 50 to 59

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

William Bedard Tolland CT

54

15

19:20

6:14/M

2

Charles Whynacht Glastonbury CT

56

22

19:51

6:24/M

3

Bill McGugan Manchester CT

51

23

19:51

6:24/M

4

Richard Baber Glastonbury CT

56

32

20:55

6:45/M

5

Mike Underwood Hebron CT

50

39

22:13

7:10/M

6

Mike Pozzetta East Haddam CT

58

45

22:49

7:22/M

7

Scott Jezek East Haddam CT

54

46

22:51

7:22/M

8

Peter Billard Glastonbury CT

56

51

23:04

7:26/M

9

Bruce Grisafe Salem CT

52

64

24:22

7:52/M

10

Tom Walsh Wethersfield CT

51

65

24:24

7:52/M

11

Mike Scricca Glastonbury CT

55

71

24:45

7:59/M

12

Joseph Poliquin Port Henry NY

53

88

26:16

8:28/M

13

Dennis Mahoney Willimantic CT

52

92

26:33

8:34/M

14

Gary Sweet Shrewsbury MA

54

106

28:39

9:15/M

Top

Male 60 and over

Place

Name City

Age

Overall

Time

Pace

1

Timothy Curtis Colchester CT

64

44

22:28

7:15/M

2

Charles Lamb Glastonbury CT

62

56

23:33

7:36/M

3

Robert Lowe Glastonbury CT

60

69

24:39

7:57/M

4

George Aronstamm Glastonbury CT

61

80

25:48

8:19/M

5

Ray Wilson Glastonbury CT

63

132

40:26

13:03/M


BACK TO RESULTS INDEX

BACK TO HI-TEK Racing HOME PAGE

HI-TEK Racing
"Connecticut's Running Resource"
www.hitekracing.com