HI-TEK Racing
"Connecticut's Running Resource"
www.hitekracing.com

Lightfoot Summer Series
Sam Elpern Memorial
Half Marathon
Norwalk, CT - 13.1 Miles

September 11, 2010

Timing & Results by:
Lightfoot Running Club


33RD ANNUAL SAM ELPERN MEMORIAL HALF MARATHON 13.1 MILES
                         SEPTEMBER 11,2010 8 A.M.
             FOX RUN ELEMENTARY SCHOOL FILLOW ST.  Norwalk.  
                                 Weather: 
Place Div/Tot  Name                Age S City            St Time    Pace  
===== ======== =================== === = =============== == ======= ===== 
    1   1/18   Christopher Kempf    25 M Highland Park   NJ 1:16:22  5:50 
    2   1/36   William Zucconi      37 M Madison         CT 1:19:31  6:05 
    3   2/18   Timothy Milenkevich  28 M Ansonia         CT 1:20:09  6:08 
    4   3/18   Jeff Watson          29 M Stamford        CT 1:21:54  6:16 
    5   2/36   Daniel Lennox        30 M Bedford         NY 1:22:46  6:20 
    6   1/48   Kevin Sweeny         41 M Ocala           FL 1:23:46  6:24 
    7   4/18   Fred Wills           25 M Shelton         CT 1:24:30  6:27 
    8   1/25   Doug Scarth          52 M Redding         CT 1:24:59  6:30 
    9   2/48   David Thompson       40 M Old Greenwich   CT 1:26:42  6:38 
   10   3/36   Brad Wellington      34 M Darien          CT 1:27:15  6:40 
   11   5/18   Lincoln Lucas        21 M Belleair        FL 1:29:22  6:50 
   12   3/48   David Rockness       40 M Litchfield      CT 1:29:31  6:50 
   13   4/36   Russell Stokes       34 M Larchmont       NY 1:30:11  6:54 
   14   1/20   Michelle Gosselin    24 F Milford         CT 1:30:19  6:54 
   15   5/36   Roger D'Agostin      39 M Norwalk         CT 1:31:05  6:58 
   16   4/48   Ricardo De Biase     48 M Stamford        CT 1:32:20  7:03 
   17   6/36   Gregory Bishop       38 M Valhalla        NY 1:32:43  7:05 
   18   5/48   James Santora        45 M New Canaan      CT 1:32:47  7:05 
   19   7/36   Marc Auerbach        34 M Hamden          CT 1:33:01  7:07 
   20   8/36   Shane McCauliffe     34 M Coventry        CT 1:33:40  7:09 
   21   6/48   Michael Hogan        43 M Hastingsonhudso NY 1:33:48  7:10 
   22   9/36   Gavasker Manayath    38 M Stamford        CT 1:33:52  7:10 
   23   7/48   K.C. Klegar          41 M Westport        CT 1:34:04  7:11 
   24   8/48   Evan Lister          47 M Norwalk         CT 1:34:07  7:12 
   25  10/36   Michael Pond         39 M Darien          CT 1:34:17  7:12 
   26   9/48   Robert Burstein      47 M Ellington       CT 1:34:51  7:15 
   27   6/18   Sean Battis          28 M Norwalk         CT 1:35:05  7:16 
   28  10/48   Charles Spada        45 M Chappaqua       NY 1:35:19  7:17 
   29  11/48   Satoshi Nakaniwa     41 M Cos Cob         CT 1:35:24  7:17 
   30   7/18   Rich Engel           28 M Middlebury      CT 1:35:26  7:18 
   31  11/36   Sean Mehner          32 M Norwalk         CT 1:35:29  7:18 
   32   2/25   Toby Nelson          56 M Cos Cob         CT 1:36:09  7:21 
   33  12/48   Ning Yan             47 M Yorktown Height NY 1:36:19  7:22 
   34  12/36   Bill Ozanne          31 M Darien          CT 1:36:23  7:22 
   35  13/48   Greg Ruffa           48 M Darien          CT 1:37:41  7:28 
   36  13/36   Nader Abadir         33 M Mahwah          NJ 1:37:42  7:28 
   37  14/36   Eric Friedland       37 M Westport        CT 1:37:50  7:29 
   38  15/36   Michael Ross         34 M Wolcott         CT 1:37:58  7:29 
   39   3/25   Michael Costello     51 M Fairfield       CT 1:38:08  7:30 
   40  14/48   Mike Amato           44 M Wilton          CT 1:38:19  7:31 
   41  15/48   Andrew Jacobson      44 M Greenwich       CT 1:38:55  7:34 
   42  16/36   John Tarantino       32 M Cos Cob         CT 1:38:56  7:34 
   43  17/36   Brian Fidler         39 M West Haven      CT 1:39:04  7:34 
   44  16/48   Jeffrey Hammer       47 M Westport        CT 1:39:37  7:37 
   45   4/25   Richard Kurtzman     58 M Norwalk         CT 1:39:42  7:37 
   46   1/19   Kyomi Parente        47 F New York        NY 1:39:49  7:38 
   47  17/48   Scott Blaney         47 M South Orange    NJ 1:40:08  7:39 
   48  18/48   Mike Parry           46 M Stamford        CT 1:40:25  7:40 
   49  19/48   Frank Colella        47 M Scarsdale       NY 1:40:48  7:42 
   50   5/25   Tom Renner           51 M Bethel          CT 1:40:50  7:42 
   51   2/20   Brigid Sobolewski    28 F Bridgeport      CT 1:40:50  7:42 
   52   8/18   Paul Swartz          25 M Norwalk         CT 1:41:15  7:44 
   53   1/9    Michael Marotto      61 M Norwalk         CT 1:41:18  7:44 
   54   6/25   Tony Smyth           50 M Ridgefield      CT 1:41:32  7:46 
   55   3/20   Beth Sutkowy         26 F Brandon         FL 1:41:37  7:46 
   56   4/20   Erin Anderson        28 F Stamford        CT 1:41:38  7:46 
   57   9/18   William Chaffee      23 M Stamford        CT 1:41:59  7:48 
   58  10/18   Dane Silverman       24 M Stamford        CT 1:41:59  7:48 
   59   1/12   Emmy Stocker         52 F Cos Cob         CT 1:42:11  7:48 
   60  18/36   Ben Sutton           36 M Stamford        CT 1:42:50  7:51 
   61   5/20   Ashley Sewell        25 F New York        NY 1:42:58  7:52 
   62   2/9    Ronald Rembaum       64 M Old Greenwich   CT 1:43:01  7:52 
   63  20/48   Christopher Ahlberg  48 M Fairfield       CT 1:43:13  7:53 
   64  19/36   Tim Schmidt          35 M Norwalk         CT 1:43:23  7:54 
   65  20/36   Kevin Brown          38 M Trumbull        CT 1:44:07  7:57 
   66   7/25   Daniel Willey        55 M Stamford        CT 1:44:33  7:59 
   67   2/12   Andrea Williamson-H  55 F New Canan       CT 1:44:45  8:00 
   68   1/30   Jelena Brown         32 F Trumbull        CT 1:45:00  8:01 
   69   3/9    David Ulmer          62 M Ridgefield      CT 1:45:02  8:01 
   70  21/36   James Whipple        33 M Norwalk         CT 1:45:12  8:02 
   71   6/20   Meredith Carey       27 F Stamford        CT 1:45:30  8:04 
   72  21/48   Karsten Berlage      42 M Stamford        CT 1:45:59  8:06 
   73   2/30   Malene Duncan        33 F Brooklyn        NY 1:46:01  8:06 
   74  22/48   Joe Krider           42 M Wilton          CT 1:46:08  8:07 
   75  11/18   Lindsay Caruso       29 M Darien          CT 1:46:33  8:08 
   76  22/36   Roy Colson           38 M Danbury         CT 1:46:34  8:09 
   77  23/36   Ben Miller           32 M Brooklyn        NY 1:46:34  8:09 
   78   3/30   Kristin Johnson      39 F Wilton          CT 1:46:42  8:09 
   79   2/19   Corinne Lee          43 F Wilton          CT 1:46:43  8:09 
   80  23/48   Richard Barkley      44 M Danbury         CT 1:47:10  8:11 
   81   3/19   Jung Soo Kim         40 F Wilton          CT 1:47:15  8:12 
   82   4/30   Michele Alexandre    34 F Oxford          MS 1:47:39  8:14 
   83  24/48   Anthony Preisano     40 M Wilton          CT 1:47:47  8:14 
   84   5/30   Stephanie King       33 F New York        NY 1:48:10  8:16 
   85  25/48   Timothy Decker       42 M Verona          NJ 1:48:20  8:17 
   86  26/48   Brian Anderson       40 M Stamford        CT 1:48:20  8:17 
   87  12/18   Tadeo Rodriguez      27 M Norwalk         CT 1:48:31  8:17 
   88  27/48   Paul Meadows         49 M Ossining        NY 1:48:35  8:18 
   89  24/36   Glenn Walsh          39 M Wilton          CT 1:49:01  8:20 
   90  28/48   Jeff Snyder          42 M Wilton          CT 1:49:15  8:21 
   91  25/36   Thomas Hynes         36 M New Canaan      CT 1:50:36  8:27 
   92   8/25   Dan Clark            57 M Stamford        CT 1:50:59  8:29 
   93   3/12   Ronnie Behringer     52 F Norwalk         CT 1:51:19  8:30 
   94  29/48   Nathan Tinker        44 M Norwalk         CT 1:51:21  8:30 
   95   4/9    Anton Deiters        69 M Ridgefield      CT 1:51:24  8:31 
   96   4/12   Dorothy Williams     51 F Wilton          CT 1:51:26  8:31 
   97   6/30   Shayna Wellington    36 F Darien          CT 1:51:35  8:32 
   98   7/20   Pamela Gomez         23 F Wilton          CT 1:52:07  8:34 
   99  30/48   Marcus Hebeler       41 M Trumbull        CT 1:52:15  8:35 
  100  26/36   Scott Novak          39 M Quincy          MA 1:52:19  8:35 
  101  27/36   James Martin         36 M Darien          CT 1:52:26  8:35 
  102   8/20   Monica Simpson       23 F Milford         CT 1:53:10  8:39 
  103  28/36   Anthony Portera      39 M White Plains    NY 1:53:21  8:40 
  104  29/36   Steven Showalter     35 M Tarrytown       NY 1:53:49  8:42 
  105   7/30   Kellie Ryan          37 F Trumbull        CT 1:53:52  8:42 
  106  13/18   James Palmieri       29 M Monroe          CT 1:54:11  8:43 
  107   8/30   Jennifer Gambardell  30 F Shelton         CT 1:54:16  8:44 
  108   9/25   Mark Neggers         50 M Katonah         NY 1:54:22  8:44 
  109  14/18   Dereck Silverman     24 M Pomona          NY 1:54:25  8:45 
  110  31/48   Michael Gross        47 M Bayside         NY 1:55:06  8:48 
  111  30/36   Brian Coralian       38 M Norwalk         CT 1:55:11  8:48 
  112  32/48   James Johnsen        47 M Darien          CT 1:55:38  8:50 
  113  31/36   Ron Hanlon           31 M Mamaroneck      NY 1:55:40  8:50 
  114   5/9    Pete Widd            63 M Pelham          NY 1:55:41  8:50 
  115   9/30   Tiffanie Sgritta     36 F Stamford        CT 1:55:41  8:50 
  116   4/19   Christine Klimek     42 F Norwalk         CT 1:55:45  8:51 
  117   9/20   Bryn Sonin           28 F Bardonia        NY 1:56:10  8:52 
  118  10/25   Raul Ortega          54 M Westport        CT 1:56:18  8:53 
  119  11/25   Michael Carpenter    53 M Redding         CT 1:56:35  8:54 
  120   5/19   Cheri Reeve-Gavriel  41 F Norwalk         CT 1:56:38  8:55 
  121  12/25   Wayne Bates          52 M Brewster        NY 1:56:41  8:55 
  122  10/30   Grainne Keogh        38 F Stamford        CT 1:56:43  8:55 
  123   6/19   Diane Powis          43 F Greenwich       CT 1:56:45  8:55 
  124  15/18   Jan Thornberry       28 M Stratford       CT 1:57:18  8:58 
  125  10/20   Kaitlin Weidner      24 F New York        NY 1:57:19  8:58 
  126  33/48   Francois Jampierre   41 M Stamford        CT 1:57:21  8:58 
  127  34/48   Rafael Marin         44 M Norwalk         CT 1:57:40  8:59 
  128   5/12   Elizabeth Craig      54 F Wilton          CT 1:57:42  9:00 
  129  11/30   Sarah Sung           37 F Norwalk         CT 1:57:42  9:00 
  130   6/9    Michael Bonchonsky   61 M Nutley          NJ 1:58:34  9:03 
  131  12/30   Lindsey Guerrero     30 F West Hartford   CT 1:58:34  9:03 
  132   7/19   Jane Hoffman         48 F Wilton          CT 1:59:37  9:08 
  133  13/30   Karyn Reinhardt      33 F Brookline       MA 1:59:54  9:10 
  134   8/19   Ruth Hurwitz         44 F Norwalk         CT 1:59:55  9:10 
  135  35/48   Roger Squire         42 M North Salem     NY 2:00:07  9:11 
  136  13/25   Robert Nouza         58 M Brewster        NY 2:00:12  9:11 
  137   9/19   June Fernandez       44 F Milford         CT 2:00:33  9:13 
  138  10/19   Lisa Bruno           46 F Ridgefield      CT 2:00:42  9:13 
  139   1/3    Mary Ellen Loncto    68 F Ridgefield      CT 2:00:45  9:14 
  140  11/20   Karoline Engel       23 F New York        NY 2:00:47  9:14 
  141  36/48   Michael Stambaugh    41 M Darien          CT 2:00:48  9:14 
  142  14/30   Jennifer Cerulli     38 F Norwalk         CT 2:00:48  9:14 
  143   6/12   Luanne Roy           55 F Seymour         CT 2:01:02  9:15 
  144  14/25   John Florio          51 M Norwalk         CT 2:01:13  9:16 
  145  37/48   Vijayabhask Goli     42 M Edison          NJ 2:01:35  9:17 
  146  16/18   Kurtis Petersons     27 M Norwalk         CT 2:01:38  9:18 
  147  12/20   Ashley Vadas         26 F Norwalk         CT 2:01:39  9:18 
  148   7/12   Anne Gaston          54 F Wilton          CT 2:01:53  9:19 
  149  11/19   Michelle Mauboussin  45 F Darien          CT 2:01:58  9:19 
  150   8/12   Shannon White        53 F Wilton          CT 2:01:58  9:19 
  151  38/48   Paul Guggenheimer    40 M Pleasantville   NY 2:02:31  9:22 
  152   9/12   Susan Howard         56 F Norwalk         CT 2:02:54  9:23 
  153  15/30   Andrea Vaitukaitis   36 F Rowayton        CT 2:03:00  9:24 
  154  12/19   Jeanette Trujillo    48 F Norwalk         CT 2:03:09  9:24 
  155  16/30   Tanya Niederhoff     30 F New York        NY 2:03:14  9:25 
  156  17/30   Meghan Lovegren      34 F New Haven       CT 2:03:14  9:25 
  157  13/19   Kathryn Stoker       43 F Norwalk         CT 2:03:20  9:25 
  158  17/18   Edward Riss Jr       21 M Old Greenwich   CT 2:03:26  9:26 
  159   1/2    Kenneth Brookler     71 M Norwalk         CT 2:03:34  9:26 
  160  32/36   Sarah Dyer           35 M Bristol         CT 2:03:41  9:27 
  161  10/12   Karen Sitney         51 F Weston          CT 2:03:47  9:27 
  162  39/48   Craig Meadows        45 M Westport        CT 2:04:04  9:29 
  163  40/48   David Gruen          44 M Weston, Ct      CT 2:04:12  9:29 
  164  18/30   Yolanda Figueroa     37 F                 CT 2:04:18  9:30 
  165  19/30   Janice Curry         34 F Astoria         NY 2:04:24  9:30 
  166  41/48   William Demotses     42 M Fairfield       CT 2:04:24  9:30 
  167   7/9    Mike Holland         66 M New Canaan      CT 2:04:34  9:31 
  168  20/30   Bridget Logan        36 F Bristol         CT 2:06:00  9:38 
  169  42/48   Larry Cass           46 M Weston          CT 2:06:02  9:38 
  170  15/25   Gary Malbin          55 M Redding         CT 2:06:19  9:39 
  171  16/25   Geoff Steadman       58 M Norwalk         CT 2:06:20  9:39 
  172  17/25   Brian Proctor        50 M Ridgefield      CT 2:06:42  9:41 
  173  14/19   Karen Manley         48 F Rye Brook       NY 2:06:58  9:42 
  174  21/30   Lea Crown            33 F Meriden         CT 2:07:32  9:45 
  175   8/9    Sean Fogarty         68 M Stamford        CT 2:07:51  9:46 
  176  18/25   Matt McLaughlin      59 M Wilton          CT 2:07:51  9:46 
  177  15/19   Ruth Hernandez       47 F Norwalk         CT 2:08:48  9:50 
  178  19/25   Rick Hubbell         56 M North Haven     CT 2:08:54  9:51 
  179  43/48   Paul Lightfoot       40 M Briarcliff Mano NY 2:09:00  9:51 
  180  22/30   Kathryn Laganza      31 F Norwalk         CT 2:09:26  9:53 
  181  20/25   Louis Rawden         53 M Darien          CT 2:09:50  9:55 
  182  44/48   John Haugh           48 M Pine Brook      NJ 2:10:15  9:57 
  183  23/30   Kenny Cerulli        39 F Norwalk         CT 2:11:56 10:05 
  184  16/19   Jeanette Haugh       46 F Pine Brook      NJ 2:11:58 10:05 
  185  21/25   Douglas Wade         56 M Shelton         CT 2:12:05 10:05 
  186  17/19   Dawn Bolling         46 F Norwalk         CT 2:12:21 10:07 
  187  18/19   Lissa Short          48 F Darien          CT 2:12:34 10:08 
  188  24/30   Mariel Dominguez     39 F Norwalk         CT 2:12:39 10:08 
  189  22/25   Richard Combatti     52 M Norwalk         CT 2:12:42 10:08 
  190  33/36   Geir Meloy           32 M Norwalk         CT 2:12:56 10:09 
  191  23/25   Peter Fleischmann    55 M Beacon Falls    CT 2:14:18 10:16 
  192  13/20   Larissa Juren        25 F New Rochelle    NY 2:14:29 10:16 
  193  25/30   Angela Hill          37 F Stamford        CT 2:14:29 10:16 
  194   2/3    Theo Chisholm        60 F Stamford        CT 2:14:37 10:17 
  195  14/20   Allison Ferreira     29 F West Harrison   NY 2:14:38 10:17 
  196  15/20   Elizabeth Locher     26 F Stamford        CT 2:14:41 10:17 
  197  24/25   John Bailey          57 M Riverside       CT 2:15:39 10:22 
  198  34/36   Pawel Swiatek        33 M Norwalk         CT 2:16:29 10:26 
  199  26/30   Amy Obrien-Milhoua   36 F Wilton          CT 2:16:40 10:26 
  200  35/36   Jim Barker           37 M New Canaan      CT 2:16:44 10:27 
  201  11/12   Nancy Guerette       56 F Darien          CT 2:19:18 10:38 
  202   3/3    Donna Crammond       60 F Monroe          CT 2:19:19 10:39 
  203  16/20   Kacey Shepherd       19 F Guilford        CT 2:20:45 10:45 
  204  12/12   Dale Steinheuter     51 F Weston          CT 2:20:55 10:46 
  205  45/48   Gordon Palmer        45 M Brookfield      CT 2:21:27 10:48 
  206   1/1    Heather Palmer       15 M Brookfield      CT 2:22:44 10:54 
  207  17/20   Stacy McHugh         28 F Old Saybrook    CT 2:22:47 10:54 
  208  18/20   Daisy Maybrook       27 F Brigantine      NJ 2:22:57 10:55 
  209  19/20   Margaret Minnick     28 F New York        NY 2:23:07 10:56 
  210  27/30   Tanu Girdha Suneja   37 F Wilton          CT 2:23:11 10:56 
  211  36/36   Peter Carey          33 M Stamford        CT 2:23:56 11:00 
  212  28/30   Susan Bartholomew    33 F Pleasantville   CT 2:24:20 11:02 
  213  46/48   Jonathan Feldman     40 M Greenwich       CT 2:26:26 11:11 
  214  18/18   Sarah Schrader       28 M Milford         CT 2:26:34 11:12 
  215  20/20   Rachel Wilk          25 F Westport        CT 2:32:06 11:37 
  216   9/9    Tom Chetlen          64 M Trumbull        CT 2:33:46 11:45 
  217  19/19   Stephanee Howell     44 F Madison         CT 2:34:38 11:49 
  218   2/2    Jim Stevens          78 M Trumbull        CT 2:36:52 11:59 
  219  29/30   Brooke Farrington    38 F Rye             NY 2:37:48 12:03 
  220  30/30   Erin Shaw            39 F Pound Ridge     NY 2:41:33 12:20 
  221  47/48   John Hoctor          49 M Stratford       CT 2:42:32 12:25 
  222  48/48   Rodrigo Guzman       42 M Norwalk         CT 2:44:31 12:34 
  223  25/25   Christopher Quinn    51 M Stamford        CT 2:52:00 13:08
  224   1/1    Tom Hartch           68 M Greenwich       CT 3:10:08 14:31
  225          Eddie Mazza          46 M Rowayton        CT 3:51:40 17:42 

                   ********** AWARDS LIST **************

                ********** MALE OVERALL WINNER ***********
    1 Christopher Kempf    25 Highland Park   NJ 1:16:22 
               ********** FEMALE OVERALL WINNER ***********
    1 Michelle Gosselin    24 Milford         CT 1:30:19 
                          MALE AGE GROUP:  1 - 12
                         FEMALE AGE GROUP:  1 - 12
                         MALE AGE GROUP:  13 - 15
    1   206 Heather Palmer       15 Brookfield         CT 2:22:44 
                        FEMALE AGE GROUP:  13 - 15
                         MALE AGE GROUP:  16 - 18
                        FEMALE AGE GROUP:  16 - 18
                         MALE AGE GROUP:  19 - 29
    1     3 Timothy Milenkevich  28 Ansonia            CT 1:20:09 
    2     4 Jeff Watson          29 Stamford           CT 1:21:54 
    3     7 Fred Wills           25 shelton            CT 1:24:30 
    4    11 Lincoln Lucas        21 Belleair           FL 1:29:22 
    5    27 Sean Battis          28 Norwalk            CT 1:35:05 
                        FEMALE AGE GROUP:  19 - 29
    1    51 Brigid Sobolewski    28 Bridgeport         CT 1:40:50 
    2    55 Beth Sutkowy         26 Brandon            FL 1:41:37 
    3    56 Erin Anderson        28 Stamford           CT 1:41:38 
    4    61 Ashley Sewell        25 New York           NY 1:42:58 
    5    71 Meredith Carey       27 Stamford           CT 1:45:30 
                         MALE AGE GROUP:  30 - 39
    1     2 William Zucconi      37 Madison            CT 1:19:31 
    2     5 Daniel Lennox        30 Bedford            NY 1:22:46 
    3    10 Brad Wellington      34 Darien             CT 1:27:15 
    4    13 Russell Stokes       34 Larchmont          NY 1:30:11 
    5    15 Roger D'Agostin      39 Norwalk            CT 1:31:05 
                        FEMALE AGE GROUP:  30 - 39
    1    68 Jelena Brown         32 Trumbull           CT 1:45:00 
    2    73 Malene Duncan        33 Brooklyn           NY 1:46:01 
    3    78 Kristin Johnson      39 Wilton             CT 1:46:42 
    4    82 Michele Alexandre    34 Oxford             MS 1:47:39 
    5    84 Stephanie King       33 New York           NY 1:48:10 
                         MALE AGE GROUP:  40 - 49
    1     6 Kevin Sweeny         41 Ocala              FL 1:23:46 
    2     9 David Thompson       40 Old Greenwich      CT 1:26:42 
    3    12 David Rockness       40 Litchfield         CT 1:29:31 
    4    16 Ricardo De Biase     48 STAMFORD           CT 1:32:20 
    5    18 James Santora        45 New Canaan         CT 1:32:47 
                        FEMALE AGE GROUP:  40 - 49
    1    46 Kyomi Parente        47 NEW YORK           NY 1:39:49 
    2    79 Corinne Lee          43 Wilton             CT 1:46:43 
    3    81 Jung Soo Kim         40 Wilton             CT 1:47:15 
    4   116 Christine Klimek     42 Norwalk            CT 1:55:45 
    5   120 Cheri Reeve-Gavriel  41 Norwalk            CT 1:56:38 


                         MALE AGE GROUP:  50 - 59
    1     8 Doug Scarth          52 REDDING            CT 1:24:59 
    2    32 Toby Nelson          56 Cos Cob            CT 1:36:09 
    3    39 Michael Costello     51 Fairfield          CT 1:38:08 
    4    45 Richard Kurtzman     58 Norwalk            CT 1:39:42 
    5    50 Tom Renner           51 Bethel             CT 1:40:50 
                        FEMALE AGE GROUP:  50 - 59
  

BACK TO RESULTS INDEX

BACK TO HI-TEK Racing HOME PAGE

HI-TEK Racing
"Connecticut's Running Resource"
www.hitekracing.com