HI-TEK Racing
"Connecticut's Running Resource"
www.hitekracing.com

Racebrook's Rock'in Road Race
June 9, 2012 - 5K
Orange, CT

OVERALL WINNERS

Jeffrey Townsend, Woodbridge, CT - 18:15
Arielle Gionfriddo,Orange, CT - 21:44

Mens Winner

Timing & Results by:
hitektime.jpg


LOCATION
Racebrook
School
WEATHER
67 Degrees
Clouds

Overall Finish List


    Place    Name                              City               Bib No  Age Gend    Age Group          Time      Pace              
       1    Jeffrey Townsend                  Woodbridge  CT        417    40   M   ***** 40-49      18:15    5:53/M             
       2    Daniel Koehler                    Bridgeport  CT        259    22   M       1 20-29      19:25    6:16/M             
       3    Frank Tiroletto                   Orange  CT            368    52   M       1 50-59      19:34    6:19/M             
       4    Timothy Cannata                   Orange  CT            215    14   M       1 13-15      20:02    6:28/M             
       5    Michael Cax                       New Haven  CT         407    20   M       2 20-29      20:04    6:28/M             
       6    Colae Jukkula                     Hamden  CT            256    40   F         40-49      21:35    6:54/M *******    
6 Arielle Gionfriddo Orange CT 239 29 F ***** 20-29 21:44 7:01/M 7 Clint Jukkala Hamden CT 257 40 M 1 40-49 22:03 7:07/M 8 James Bonvicini Orange CT 402 17 M 1 16-19 22:21 7:13/M 9 Matt Spoerndle Orange CT 284 37 M 1 30-39 22:30 7:15/M 10 Daniel Eiler East Haven CT 294 27 M 3 20-29 22:43 7:20/M 11 Robert Gagnon Orange CT 411 42 M 2 40-49 22:45 7:20/M 12 Cameron Greifenberger Orange CT 247 14 M 2 13-15 23:12 7:29/M 13 Ken Burns Orange CT 213 44 M 3 40-49 23:17 7:31/M 14 Joseph Michael Milford CT 386 34 M 2 30-39 23:19 7:31/M 15 Dario Salati Orange CT 397 14 M 3 13-15 23:20 7:32/M 16 Nathan Carney Orange CT 221 13 M 4 13-15 23:23 7:33/M 17 Sean Sutherlan Stratford CT 285 29 M 4 20-29 23:27 7:34/M 18 Jared Pietrella Orange CT 274 29 M 5 20-29 23:30 7:35/M 19 Mark Kudasik Woodbridge CT 373 46 M 4 40-49 23:30 7:35/M 20 Kyle Marieb Orange CT 414 12 M 1 1-12 23:33 7:36/M 21 Lewis (?) Hohl Beacon Falls CT 254 17 M 2 16-19 23:34 7:36/M 22 John Martin Orange CT 362 48 M 5 40-49 23:37 7:37/M 23 Willie Ayala Orange CT 371 47 M 6 40-49 23:39 7:38/M 24 Nicholas Bencivengo Orange CT 332 14 M 5 13-15 23:39 7:38/M 25 Michael Cannata Orange CT 216 14 M 6 13-15 23:40 7:38/M 26 Jerry Meshell Orange CT 264 56 M 2 50-59 23:50 7:41/M 27 Holly Mirabella East Haven CT 313 22 F 1 20-29 24:03 7:45/M 28 Unknwn Runner 500 0 M 1 0- 0 24:29 7:54/M 29 Sabrina Marquesf Hamden CT 415 34 F 1 30-39 24:30 7:54/M 30 Bill Meaney Woodbridge CT 413 51 M 3 50-59 24:37 7:56/M 31 Timothy Gnidula Orange CT 394 12 M 2 1-12 24:45 7:59/M 32 Martin Espino Trumbull CT 364 52 M 4 50-59 24:50 8:01/M 33 Scott Gleason Orange CT 240 28 M 6 20-29 24:56 8:03/M 34 Patrick Trayes East Haven CT 287 28 M 7 20-29 24:58 8:03/M 35 Amy Burns Orange CT 212 42 F 1 40-49 24:59 8:04/M 36 Alan Gibbons Orange CT 379 49 M 7 40-49 25:14 8:08/M 37 Kyle Dandelske Orange CT 231 15 M 7 13-15 25:17 8:09/M 38 Brian Meshell Orange CT 265 25 M 8 20-29 25:27 8:13/M 39 Brian Lebreck Orange CT 307 38 M 3 30-39 25:31 8:14/M 40 Graham Hughes Orange CT 356 15 F 1 13-15 25:35 8:15/M 41 Anne Spoerndle Orange CT 283 35 F 2 30-39 25:36 8:15/M 42 Richard Angal Orange CT 301 16 M 3 16-19 25:44 8:18/M 43 Giuseppe Mignosa Hamden CT 308 42 M 8 40-49 25:51 8:20/M 44 Jason Blake Orange CT 325 41 M 9 40-49 25:54 8:21/M 45 Russ Smith Orange CT 387 49 M 10 40-49 25:58 8:23/M 46 Tricia Guyon Middletown CT 249 0 F 1 0- 0 26:01 8:24/M 47 Henry Westgard Orange CT 289 9 M 3 1-12 26:06 8:25/M 48 Sharon Belfonti Orange CT 207 40 F 2 40-49 26:12 8:27/M 49 Charlie Rich Bridgeport CT 278 47 M 11 40-49 26:13 8:27/M 50 Brittany Eiler East Haven CT 296 26 F 2 20-29 26:18 8:29/M 51 Thadeus Gnidula Orange CT 395 38 M 4 30-39 26:20 8:30/M 52 Elisabeth Keasler Orange CT 342 21 F 3 20-29 26:20 8:30/M 53 Eric Tuttle Seymour CT 383 28 M 9 20-29 26:34 8:34/M 54 Melissa Dobler Enfield CT 309 34 F 3 30-39 26:45 8:38/M 55 Steven Cartier Orange CT 374 44 M 12 40-49 26:58 8:42/M 56 Kevin Cox Orange CT 226 12 M 4 1-12 27:10 8:46/M 57 Allie Rhian Orange CT 331 17 F 1 16-19 27:18 8:48/M 58 Michael Bier Orange CT 385 11 M 5 1-12 27:23 8:50/M 59 Robert Jaquis Orange CT 381 11 M 6 1-12 27:23 8:50/M 60 Danny Evans Ansonia CT 401 49 M 13 40-49 27:37 8:55/M 61 Vera Belfonti Orange CT 208 10 F 1 1-12 27:40 8:55/M 62 Chris Murray West Haven CT 319 50 M 5 50-59 27:45 8:57/M 63 Molly Cox Orange CT 228 10 F 2 1-12 27:46 8:57/M 64 Chris Carr New Haven CT 343 49 M 14 40-49 27:53 9:00/M 65 Daniel Abrams Orange CT 200 33 M 5 30-39 27:55 9:00/M 66 Missy Cox Orange CT 227 41 F 3 40-49 27:57 9:01/M 67 Jennifer Cooper Orange CT 380 41 F 4 40-49 27:57 9:01/M 68 Jill Collins West Haven CT 224 23 F 4 20-29 28:09 9:05/M 69 Larry Langello Orange CT 318 55 M 6 50-59 28:25 9:10/M 70 Jacqueline Gamberdella Orange CT 300 25 F 5 20-29 28:33 9:13/M 71 Andrew Gamberdella Orange CT 295 31 M 6 30-39 28:34 9:13/M 72 Patricia Pelham Orange CT 272 45 F 5 40-49 28:35 9:13/M 73 Haydee Vazquez New Haven CT 353 33 F 4 30-39 28:41 9:15/M 74 Steve Bauer Orange CT 359 47 M 15 40-49 28:43 9:16/M 75 John Belfonti Orange CT 206 40 M 16 40-49 28:53 9:19/M 76 Brandon Liebnick Orange CT 261 13 M 8 13-15 29:03 9:22/M 77 James O'Connor Orange CT 403 43 M 17 40-49 29:04 9:23/M 78 Skip Bradbury Milford CT 211 51 M 7 50-59 29:10 9:25/M 79 Brendan Young Shelton CT 291 31 M 7 30-39 29:11 9:25/M 80 Maura Kelly Clinton CT 258 10 F 3 1-12 29:45 9:36/M 81 Laura Taber Orange CT 330 50 F 1 50-59 29:46 9:36/M 82 Maya Oestreicher Orange CT 270 12 F 4 1-12 29:56 9:39/M 83 Cameron Bartolomeo Meridan CT 204 10 M 7 1-12 29:58 9:40/M 84 Chuck Agapiou Orange CT 201 56 M 8 50-59 30:05 9:42/M 85 Joseph Antoya Orange CT 391 13 M 9 13-15 30:19 9:47/M 86 Macario Hernandez West Haven CT 345 23 M 10 20-29 30:20 9:47/M 87 Kari Watkins Orange CT 389 24 F 6 20-29 30:20 9:47/M 88 Juli Lis Milford CT 262 47 F 6 40-49 30:21 9:47/M 89 Gina Driscoll Orange CT 235 11 F 5 1-12 30:37 9:53/M 90 Carolina Chavez New Haven CT 344 31 F 5 30-39 30:39 9:53/M 91 John Bowdren Milford CT 315 43 M 18 40-49 30:54 9:58/M 92 Hannah Hipona Orange CT 250 11 F 6 1-12 30:54 9:58/M 93 Amelia Bailey-Schetlin Orange CT 203 12 F 7 1-12 30:54 9:58/M 94 Richard Zbrozck Berlin CT 410 65 M 1 60-69 30:57 9:59/M 95 Tommy Driscoll Orange CT 234 13 M 10 13-15 30:59 10:00/M 96 Soledad Morales Orange CT 378 50 F 2 50-59 31:09 10:03/M 97 Jennifer Granados Orange CT 361 38 F 6 30-39 31:09 10:03/M 98 Nellie Sevilla New Haven CT 350 38 F 7 30-39 31:10 10:03/M 99 Chloe Smith Orange CT 282 10 F 8 1-12 31:13 10:04/M 100 Chris Greco Orange CT 244 11 M 8 1-12 31:25 10:08/M Place Name City Bib No Age Gend Age Group Time Pace 101 Karen Reyes Benzi East Haven CT 311 44 F 7 40-49 31:32 10:10/M 102 Annemarie Sliby Orange CT 363 48 F 8 40-49 31:50 10:16/M 103 Michelle Sabol New Haven CT 390 28 F 7 20-29 31:55 10:18/M 104 Dawn Jenci Milford CT 412 32 F 8 30-39 32:13 10:24/M 105 Melissa Paterson West Haven CT 312 26 F 8 20-29 32:20 10:26/M 106 Chris Ruggiero Hamden CT 306 36 M 8 30-39 32:21 10:26/M 107 Monika Mosiej-Gagnon Orange CT 238 40 F 9 40-49 32:22 10:26/M 108 Marcelle Gagnon Orange CT 237 11 F 9 1-12 32:22 10:26/M 109 Danielle Casapulla Orange CT 222 11 F 10 1-12 32:31 10:29/M 110 Payton Grande Orange CT 243 11 F 11 1-12 32:34 10:30/M 111 Kathleen Hipona Orange CT 251 51 F 3 50-59 32:38 10:32/M 112 Riana Picagli Orange CT 275 11 F 12 1-12 32:41 10:33/M 113 Isabella Crasilli Orange CT 229 12 F 13 1-12 32:41 10:33/M 114 Gabriella Crasilli Orange CT 230 46 F 10 40-49 32:46 10:34/M 115 Stacey Lee Orange CT 324 36 F 9 30-39 32:51 10:36/M 116 Maria Laviola Orange CT 329 49 F 11 40-49 32:59 10:38/M 117 Kimberly Ruggiero Winter Garden FL 317 41 F 12 40-49 33:06 10:41/M 118 Susanna Esposito Orange CT 320 14 F 2 13-15 33:11 10:42/M 119 Ray Tian Orange CT 377 13 M 11 13-15 33:21 10:45/M 120 Nico Semmonella Orange CT 334 10 M 9 1-12 33:24 10:46/M 121 Morgan Ramadon Orange CT 316 12 F 14 1-12 33:26 10:47/M 122 Sharon Maxwell Bridgeport CT 263 43 F 13 40-49 33:45 10:53/M 123 Ken Ziman Orange CT 292 65 M 2 60-69 33:55 10:56/M 124 Maddie Pickett Orange CT 399 11 F 15 1-12 34:06 11:00/M 125 Lindsay Carloni Orange CT 219 10 F 16 1-12 34:34 11:09/M 126 Lisbeth Sampedro East Haven CT 348 28 F 9 20-29 34:51 11:15/M 127 Idaisa Gomes Orange CT 303 36 F 10 30-39 34:59 11:17/M 128 Dawn Ramic Orange CT 337 44 F 14 40-49 34:59 11:17/M 129 Gina Semmonella Orange CT 335 46 F 15 40-49 34:59 11:17/M 130 Jodi Viezel Orange CT 304 45 F 16 40-49 35:11 11:21/M 131 Carol Greene Orange CT 246 55 F 4 50-59 35:12 11:21/M 132 Andy Gnidula Orange CT 396 10 M 10 1-12 35:17 11:23/M 133 Joel Altiery New Haven CT 202 25 M 11 20-29 35:21 11:24/M 134 Joey Falvey Orange CT 236 11 M 11 1-12 35:21 11:24/M 135 Susanne Sasso Orange CT 280 43 F 17 40-49 35:21 11:24/M 136 Chris Chadwick Orange CT 310 43 M 19 40-49 35:22 11:25/M 137 Corynne Chadwick Orange CT 392 9 F 17 1-12 35:24 11:25/M 138 Shannon Carlson Orange CT 388 37 F 11 30-39 35:29 11:27/M 139 Alexa Degennaro Orange CT 232 12 F 18 1-12 35:30 11:27/M 140 Mark Mirabella East Haven CT 404 20 M 12 20-29 35:31 11:27/M 141 Courtney Greifenberger Orange CT 248 12 F 19 1-12 35:36 11:29/M 142 Delores Tenedine Cheshire CT 286 52 F 5 50-59 35:52 11:34/M 143 Carl Sylvester Shelton CT 360 78 M 1 70-99 36:11 11:40/M 144 Lynn Edwards Hamden CT 369 54 F 6 50-59 36:15 11:42/M 145 Hannah Rappaport Orange CT 277 12 F 20 1-12 36:21 11:44/M 146 Ethan Rappaport Orange CT 276 41 M 20 40-49 36:21 11:44/M 147 Mary Watson Orange CT 314 65 F 1 60-69 36:25 11:45/M 148 Kathleen Walker Waterbury CT 409 39 F 12 30-39 36:34 11:48/M 149 Katie Fleming Seymour CT 382 31 F 13 30-39 36:39 11:49/M 150 Maryjo Casapulla Orange CT 223 49 F 18 40-49 36:47 11:52/M 151 Ealia Bejleri Shelton CT 205 38 F 14 30-39 36:55 11:55/M 152 Kiera Bova Orange CT 328 9 F 21 1-12 37:10 11:59/M 153 Vicki Fielosh Orange CT 340 37 F 15 30-39 37:12 12:00/M 154 Jodi Fruchter Orange CT 370 47 F 19 40-49 37:18 12:02/M 155 Sarah Maroney Orange CT 358 8 F 22 1-12 37:49 12:12/M 156 Laurie Bova Orange CT 327 42 F 20 40-49 37:50 12:12/M 157 Edward Snyder Wallingford CT 365 65 M 3 60-69 37:58 12:15/M 158 Martin Gnidula Orange CT 393 10 M 12 1-12 38:01 12:16/M 159 Maren Westgard Orange CT 290 11 F 23 1-12 38:03 12:16/M 160 Kevin Tian Orange CT 376 10 M 13 1-12 38:37 12:27/M 161 Michelle Bartlett Milford CT 298 24 F 10 20-29 38:56 12:34/M 162 Katarina Sunthorn 299 25 F 11 20-29 38:56 12:34/M 163 Alexandra Petrucci Orange CT 366 14 F 3 13-15 39:12 12:39/M 164 Marisa Wetter Orange CT 367 13 F 4 13-15 39:12 12:39/M 165 Judy Cannata Orange CT 214 49 F 21 40-49 39:26 12:43/M 166 Paul Sr Cannata Orange CT 218 46 M 21 40-49 39:26 12:43/M 167 Kathy Perry Orange CT 273 57 F 7 50-59 39:34 12:46/M 168 Ashley Lewis Bridgeport CT 260 23 F 12 20-29 39:37 12:47/M 169 Germania Hohl Beacon Falls CT 252 50 F 8 50-59 39:38 12:47/M 170 Mark Dojny Seymour CT 233 33 M 9 30-39 39:40 12:48/M 171 Marybeth Brandi Orange CT 408 56 F 9 50-59 39:52 12:52/M 172 Heather Allen Orange CT 1 31 F 16 30-39 40:08 12:57/M 173 Amy Colonna Norwalk CT 225 47 F 22 40-49 40:09 12:57/M 174 Taylor Gourdier Orange CT 242 10 F 24 1-12 40:12 12:58/M 175 Javier Perez New Haven CT 346 43 M 22 40-49 40:16 12:59/M 176 Selene Tepatzi New Haven CT 351 36 F 17 30-39 40:17 13:00/M 177 Eva Santiago New Haven CT 349 32 F 18 30-39 40:27 13:03/M 178 David Oestreicher Orange CT 269 48 M 23 40-49 41:01 13:14/M 179 Vivian Thuy Nguyen Bridgeport CT 268 35 F 19 30-39 41:17 13:19/M 180 Diane Minelli Branford CT 266 49 F 23 40-49 41:18 13:19/M 181 Caitlin Carlson Orange CT 220 9 F 25 1-12 41:22 13:21/M 182 Dominique Haywood Woodbridge CT 400 18 F 2 16-19 41:26 13:22/M 183 Angel Pickett Orange CT 398 38 F 20 30-39 41:43 13:27/M 184 Sandra Haywood Woodbridge CT 326 50 F 10 50-59 41:43 13:27/M 185 Nicole Bier Orange CT 384 9 F 26 1-12 41:45 13:28/M 186 Lisa Gourdier Orange CT 241 51 F 11 50-59 41:55 13:31/M 187 Fior Dunn Derby CT 323 33 F 21 30-39 42:00 13:33/M 188 Megan Rivera Ansonia CT 321 27 F 13 20-29 42:01 13:33/M 189 Eleni Hojnowski Orange CT 255 36 F 22 30-39 42:01 13:33/M 190 Katherine Hohl Beacon Falls CT 253 12 F 27 1-12 42:06 13:35/M 191 Wenlai Tian Orange CT 375 42 M 24 40-49 42:12 13:37/M 192 Olivia Greco Orange CT 245 8 F 28 1-12 42:40 13:46/M 193 Sharon Greco Orange CT 372 43 F 24 40-49 42:51 13:49/M 194 Ralph Nicefaro Middletown CT 333 45 M 25 40-49 43:46 14:07/M 195 Michael Li Orange CT 293 9 M 14 1-12 49:39 16:01/M 196 Bibiana Vargas Hamden CT 352 27 F 14 20-29 49:56 16:06/M 197 Lucille Giaquinto Orange CT 405 59 F 12 50-59 50:55 16:25/M 198 Francine Bergami New Haven CT 406 56 F 13 50-59 50:55 16:25/M 199 Nick Pathammavong Bridgeport CT 271 43 M 26 40-49 52:05 16:48/M

Age Division Results


Men: 0- 0 1-12 13-15 16-19 20-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70-99
Women: 0- 0 1-12 13-15 16-19 20-29 30-39 40-49 50-59 60-69 70-99

5K

Overall Female Open Winners

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Arielle Gionfriddo Orange CT

239

29

6

21:44

7:01/M

 
Top

Overall Male Open Winners

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Jeffrey Townsend Woodbridge CT

417

40

1

18:15

5:53/M

 
Top

Female 12 and Under

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Vera Belfonti Orange CT

208

10

60

27:40

8:55/M

2

Molly Cox Orange CT

228

10

62

27:46

8:57/M

3

Maura Kelly Clinton CT

258

10

79

29:45

9:36/M

 
Top

Male 12 and Under

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Kyle Marieb Orange CT

414

12

20

23:33

7:36/M

2

Timothy Gnidula Orange CT

394

12

31

24:45

7:59/M

3

Henry Westgard Orange CT

289

9

47

26:06

8:25/M

 
Top

Female 13 to 15

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Graham Hughes Orange CT

356

15

40

25:35

8:15/M

2

Susanna Esposito Orange CT

320

14

117

33:11

10:42/M

3

Alexandra Petrucci Orange CT

366

14

162

39:12

12:39/M

 
Top

Male 13 to 15

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Timothy Cannata Orange CT

215

14

4

20:02

6:28/M

2

Cameron Greifenberger Orange CT

247

14

12

23:12

7:29/M

3

Dario Salati Orange CT

397

14

15

23:20

7:32/M

 
Top

Female 16 to 19

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Allie Rhian Orange CT

331

17

56

27:18

8:48/M

2

Dominique Haywood Woodbridge CT

400

18

181

41:26

13:22/M

 
Top

Male 16 to 19

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

James Bonvicini Orange CT

402

17

8

22:21

7:13/M

2

Lewis (?) Hohl Beacon Falls CT

254

17

21

23:34

7:36/M

3

Richard Angal Orange CT

301

16

42

25:44

8:18/M

 
Top

Female 20 to 29

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Holly Mirabella East Haven CT

313

22

27

24:03

7:45/M

2

Brittany Eiler East Haven CT

296

26

50

26:18

8:29/M

3

Elisabeth Keasler Orange CT

342

21

51

26:20

8:30/M

 
Top

Male 20 to 29

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Daniel Koehler Bridgeport CT

259

22

2

19:25

6:16/M

2

Michael Cax New Haven CT

407

20

5

20:04

6:28/M

3

Daniel Eiler East Haven CT

294

27

10

22:43

7:20/M

 
Top

Female 30 to 39

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Sabrina Marquesf Hamden CT

415

34

29

24:30

7:54/M

2

Anne Spoerndle Orange CT

283

35

41

25:36

8:15/M

3

Melissa Dobler Enfield CT

309

34

53

26:45

8:38/M

 
Top

Male 30 to 39

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Matt Spoerndle Orange CT

284

37

9

22:30

7:15/M

2

Joseph Michael Milford CT

386

34

14

23:19

7:31/M

3

Brian Lebreck Orange CT

307

38

39

25:31

8:14/M

 
Top

Female 40 to 49

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Amy Burns Orange CT

212

42

35

24:59

8:04/M

2

Sharon Belfonti Orange CT

207

40

48

26:12

8:27/M

3

Missy Cox Orange CT

227

41

65

27:57

9:01/M

 
Top

Male 40 to 49

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Clint Jukkala Hamden CT

257

40

7

22:03

7:07/M

2

Robert Gagnon Orange CT

411

42

11

22:45

7:20/M

3

Ken Burns Orange CT

213

44

13

23:17

7:31/M

 
Top

Female 50 to 59

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Laura Taber Orange CT

330

50

80

29:46

9:36/M

2

Soledad Morales Orange CT

378

50

95

31:09

10:03/M

3

Kathleen Hipona Orange CT

251

51

110

32:38

10:32/M

 
Top

Male 50 to 59

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Frank Tiroletto Orange CT

368

52

3

19:34

6:19/M

2

Jerry Meshell Orange CT

264

56

26

23:50

7:41/M

3

Bill Meaney Woodbridge CT

413

51

30

24:37

7:56/M

 
Top

Female 60 to 69

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Mary Watson Orange CT

314

65

146

36:25

11:45/M

 
Top

Male 60 to 69

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Richard Zbrozck Berlin CT

410

65

93

30:57

9:59/M

2

Ken Ziman Orange CT

292

65

122

33:55

10:56/M

3

Edward Snyder Wallingford CT

365

65

156

37:58

12:15/M

 
Top

Male 70 and over

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Carl Sylvester Shelton CT

360

78

142

36:11

11:40/M

 


BACK TO RESULTS INDEX

BACK TO HI-TEK Racing HOME PAGE

HI-TEK Racing
"Connecticut's Running Resource"
www.hitekracing.com