HI-TEK Racing
"Connecticut's Running Resource"
www.hitekracing.com

Ryan's Superhero Run
September 15, 2012 - 5K
Oxford, CT

OVERALL WINNERS

Michael Perkowski, Plantsville, CT - 19:56
Kelly Mullen, Oxford, CT - 22:28

Mens Winner Womens Winner

Timing & Results by:
hitektime.jpg


LOCATION
Colonial
Tavern
WEATHER
70 Degrees
Sunny

Overall Finish List


    Place    Name                              City               Bib No  Age Gend    Age Group          Time      Pace              
       1    Michael Perkowski                 Plantsville  CT       157    47   M   ***** 40-49      19:56    6:26/M             
       2    Larry Wind                        Brighton  MA          122    28   M   ***** 20-29      20:24    6:35/M             
       3    Kurt Ogren                        Seymour  CT            81    43   M   ***** 40-49      20:33    6:38/M             
       4    Joseph Mc Graw                    Mountain Top  PA      190    19   M       1 13-19      21:02    6:47/M             
       5    Brian Wells                       Hamden  CT            119    27   M       1 20-29      21:41    7:00/M             
       6    Patrick Severson                  Oxford  CT            103    21   M       2 20-29      21:47    7:02/M             
       7    Joseph Botticari                  Waterbury  CT          16    29   M       3 20-29      21:54    7:04/M             
       8    Parker Wells                      Newtonville  MA       135    20   M       4 20-29      22:01    7:06/M             
       9    Eugene Constantinou               Oxford  CT             25    41   M       1 40-49      22:09    7:09/M             
      10    Kelly Mullen                      Oxford  CT            180    32   F   ***** 30-39      22:28    7:15/M             
      11    Ryan Andrew                       Oxford  CT              7    22   M       5 20-29      22:37    7:18/M             
      12    Bill Andrew                       Oxford  CT              5    55   M       1 50-59      23:12    7:29/M             
      13    Andrew Severson                   Oxford  CT            100    23   M       6 20-29      23:20    7:32/M             
      14    Daniel Arrato                     Oxford  CT             10    15   M       2 13-19      23:34    7:36/M             
      15    Justin Suanne                     Oxford  CT            158    23   M       7 20-29      23:35    7:36/M             
      16    Sarah Swann                       Oxford  CT            111    24   F   ***** 20-29      23:35    7:36/M             
      17    Marc Iannaccone                   Seymour  CT            52    24   M       8 20-29      23:48    7:41/M             
      18    Matthew Argraves                  Newtown  CT           170    15   M       3 13-19      23:50    7:41/M             
      19    Justin Barrett                    Southbury  CT          14    27   M       9 20-29      23:51    7:42/M             
      20    Roman Frymus                      Oxford  CT            168    53   M       2 50-59      23:52    7:42/M             
      21    Andrew Greene                     Oxford  CT             45    23   M      10 20-29      23:54    7:43/M             
      22    Jennifer Suoscia                  Oxford  CT            169    36   F   ***** 30-39      24:08    7:47/M             
      23    Andrew Phillips                   Milesburg  PA          88    25   M      11 20-29      24:20    7:51/M             
      24    Peter Aiksnoras                   Hartfprd  CT          151    28   M      12 20-29      24:20    7:51/M             
      25    Derek Flynn                       Monroe  CT             33    22   M      13 20-29      24:23    7:52/M             
      26    Patrick Flynn                     Monroe  CT             34    26   M      14 20-29      24:23    7:52/M             
      27    Michael Lavigne                   Bethlehem  PA          59    25   M      15 20-29      24:28    7:54/M             
      28    Patrick Flynn                     Monroe  CT             35    56   M       3 50-59      24:33    7:55/M             
      29    Zack Flynn                        Monroe  CT             36    25   M      16 20-29      24:33    7:55/M             
      30    Johnna D' Ambruoso                Oxford  CT            140    19   F       1 13-19      24:37    7:56/M             
      31    Forrest Hartson                   Southbury  CT         141    56   M       4 50-59      24:38    7:57/M             
      32    Simon Senior                      Oxford  CT             98    44   M       2 40-49      24:43    7:58/M             
      33    Dennis Phillips                   Oxford  CT             89    51   M       5 50-59      24:46    7:59/M             
      34    Bill Mistretta                    Wilmington  DE         70    23   M      17 20-29      24:49    8:00/M             
      35    Laurie Fernandes                  Oxford  CT            138    37   F       1 30-39      24:50    8:01/M             
      36    Jessica Kondic                    Oxford  CT             57    10   F       1  1-12      24:51    8:01/M             
      37    Patrick Parnoff                   Bridgeport  CT         85    27   M      18 20-29      24:54    8:02/M             
      38    Eliud Sepulveda                   Danbury  CT            99    49   M       3 40-49      24:58    8:03/M             
      39    Brian King                        Orange  CT            165    46   M       4 40-49      24:59    8:04/M             
      40    Karsten Bleech                    Southbury  CT          15    26   M      19 20-29      25:05    8:05/M             
      41    Garrett Walkup                    Woodbury  CT          118    38   M       1 30-39      25:09    8:07/M             
      42    Daniel Drury                      Berkeley Heights  N    31    26   M      20 20-29      25:09    8:07/M             
      43    Christopher Donovan               Burlington  CT        160    46   M       5 40-49      25:19    8:10/M             
      44    Tim Wells                         Oxford  CT            121    29   M      21 20-29      25:25    8:12/M             
      45    Jay Bunnell                       Orange  CT             20    51   M       6 50-59      25:25    8:12/M             
      46    Lindsay Stanton                   Oxford  CT            108    22   F       1 20-29      25:27    8:13/M             
      47    Joelle Constantino                Milford  CT           133    32   F       2 30-39      25:29    8:13/M             
      48    Steven Stanton                    Oxford  CT            109    51   M       7 50-59      25:33    8:15/M             
      49    Kevin Gunning                     Southbury  CT         164    51   M       8 50-59      25:34    8:15/M             
      50    Josh McWaters                     Arnold  MD             69    25   M      22 20-29      25:35    8:15/M             
      51    Dan Rabinove                      Shelton  CT           162    23   M      23 20-29      25:36    8:15/M             
      52    Michelle Mariano                  Norwalk  CT           185    26   F       2 20-29      25:38    8:16/M             
      53    John Eicher                       New Haven  CT          32    25   M      24 20-29      25:40    8:17/M             
      54    Daniel Grande                     West Hartford  CT     194    23   M      25 20-29      25:46    8:19/M             
      55    Christopher Hamilton              Bethlehem  PA         191    27   M      26 20-29      25:52    8:21/M             
      56    Jaclyn Stanton                    Oxford  CT            107    19   F       2 13-19      25:55    8:22/M             
      57    Nathaniel Powers                  Bethel  CT            147    24   M      27 20-29      26:00    8:23/M             
      58    Meredith Bagley                   Waban  MA             130    26   F       3 20-29      26:04    8:25/M             
      59    Jack Fairhurst                    Oxford  CT            129    11   M       1  1-12      26:04    8:25/M             
      60    Daniel Shpak                      Oxford  CT            174    25   M      28 20-29      26:24    8:31/M             
      61    Brian Walker                      Monroe  CT            155    59   M       9 50-59      26:37    8:35/M             
      62    Francesca Sorrentino              Jamaica Plain  MA     105    25   F       4 20-29      26:41    8:36/M             
      63    Nick Welsh                        Oxford  CT            167    50   M      10 50-59      26:41    8:36/M             
      64    Michael Davidow                   Stamford  CT          139    31   M       2 30-39      26:42    8:37/M             
      65    Andrew Frey                       Easton  PA            125    24   M      29 20-29      26:49    8:39/M             
      66    William Bromby                    Pittsburgh  PA         19    27   M      30 20-29      26:50    8:39/M             
      67    Austin Poucher                    Torrington  CT        137    20   M      31 20-29      26:56    8:41/M             
      68    Greg Murphy                       Oxford  CT             75    25   M      32 20-29      26:58    8:42/M             
      69    Jay Hubelbank                     Washington  CT         51    60   M       1 60-99      27:03    8:44/M             
      70    Jonathan Witt                     Columbia  MD          195    19   M       4 13-19      27:05    8:44/M             
      71    Linda Wheeler                     Oxford  CT            132    41   F       1 40-49      27:06    8:45/M             
      72    Alan Zaniewski                    Berlin  CT            154    23   M      33 20-29      27:17    8:48/M             
      73    Dave Vernooy                      Oxford  CT              3    52   M      11 50-59      27:37    8:55/M             
      74    Edison Cabrera                    Seymour  CT           173    52   M      12 50-59      27:44    8:57/M             
      75    Heather Chiulli                   Middlebury  CT         24    26   F       5 20-29      27:46    8:57/M             
      76    Gwendolynn Gallagher              Fairfax  VA            40    29   F       6 20-29      27:51    8:59/M             
      77    Paula Dommel                      Beacon Falls  CT       30    35   F       3 30-39      27:53    9:00/M             
      78    Joseph Burden                     Monroe  CT             21    54   M      13 50-59      27:55    9:00/M             
      79    Holly Archibald                   Southbury  CT           9    32   F       4 30-39      27:59    9:02/M             
      80    Matthew Niski                     Oxford  CT            131    22   M      34 20-29      28:03    9:03/M             
      81    Eric Jolly                        Oxford  CT            145    22   M      35 20-29      28:05    9:04/M             
      82    Kraig Gray                        Newtown,  CT          183    45   M       6 40-49      28:19    9:08/M             
      83    Jacob Thole                       Groton  CT            114    28   M      36 20-29      28:22    9:09/M             
      84    Kyle O'Brien                      Oxford  CT             80    23   M      37 20-29      28:23    9:09/M             
      85    Megan McCarthy                    Canton  MA             66    23   F       7 20-29      28:23    9:09/M             
      86    John Tamtelen                     Branford  CT          112    25   M      38 20-29      28:24    9:10/M             
      87    Jay Spiegel                       Woodbridge  CT        106    53   M      14 50-59      28:49    9:18/M             
      88    Aimee Franko                      Oxford  CT             37    27   F       8 20-29      28:52    9:19/M             
      89    Nancy Cersonsky                   Oxford  CT             23    55   F       1 50-59      28:59    9:21/M             
      90    Jason Mraz                        Oxford  CT             72    17   M       5 13-19      29:02    9:22/M             
      91    Rose Cersonsky                    Oxford  CT            136    20   F       9 20-29      29:04    9:23/M             
      92    Dan Coviello                      Brick  NJ              26    21   M      39 20-29      29:08    9:24/M             
      93    Matthew Broas                     Oxford  CT             18    11   M       2  1-12      29:10    9:25/M             
      94    Mary Broas                        Oxford  CT             17    45   F       2 40-49      29:11    9:25/M             
      95    Zack Geffert                      Oxford  CT             44    15   M       6 13-19      29:15    9:26/M             
      96    Meaghan Severson                  Oxford  CT            102    25   F      10 20-29      29:19    9:27/M             
      97    Nam Do                            Bethlehem  PA          29    23   M      40 20-29      29:25    9:29/M             
      98    Lynn Mraz                         Oxford  CT             74    22   F      11 20-29      29:26    9:30/M             
      99    Jennifer Paecht                   Seymour  CT            84    26   F      12 20-29      29:26    9:30/M             
     100    Margaret Lynch                    St Davids  PA          61    26   F      13 20-29      29:27    9:30/M             

    Place    Name                              City               Bib No  Age Gend    Age Group          Time      Pace              
     101    Brian Outlaw                      Oxford  CT             83    23   M      41 20-29      29:32    9:32/M             
     102    Michelle Annicelli                Southbury  CT         179    40   F       3 40-49      29:32    9:32/M             
     103    James Ashbrook                    Monroe  CT             12    67   M       2 60-99      29:37    9:33/M             
     104    Joseph Caputo                     Naugatuck  CT          22    19   M       7 13-19      29:58    9:40/M             
     105    Rebecca Parnoff                   Bridgeport  CT         86    26   F      14 20-29      29:58    9:40/M             
     106    Vincent Saggese                   Southbury  CT         171    24   M      42 20-29      29:59    9:40/M             
     107    Jim Severson                      Oxford  CT            101    61   M       3 60-99      30:01    9:41/M             
     108    Michael Ouellette                 Milford  CT            82    44   M       7 40-49      30:03    9:42/M             
     109    Jody Mraz                         Oxford  CT            124    25   F      15 20-29      30:13    9:45/M             
     110    Kristen Andrew                    Oxford  CT              6    24   F      16 20-29      30:20    9:47/M             
     111    Sean Morley                       Woodbridge  CT        156    50   M      15 50-59      30:21    9:47/M             
     112    Marinko Kondic                    Oxford  CT            176    50   M      16 50-59      30:32    9:51/M             
     113    Tammy Rich                        Oxford  CT            149    40   F       4 40-49      30:47    9:56/M             
     114    Ashley Cutlaw                     Beacon Falls  CT      189    26   F      17 20-29      30:57    9:59/M             
     115    Diane Karpinski                   Middletown  CT         55    50   F       2 50-59      30:58    9:59/M             
     116    Ryan Tarby                        Oxford  CT            188    24   M      43 20-29      30:59   10:00/M             
     117    William Starr                     Harwinton  CT         110    26   M      44 20-29      31:10   10:03/M             
     118    Kelly Hagstrom                    Oxford  CT             49    23   F      18 20-29      31:16   10:05/M             
     119    Stephanie Gagliardi               East Haven  CT         39    25   F      19 20-29      31:23   10:07/M             
     120    Jerry Mraz                        Oxford  CT             73    59   M      17 50-59      31:26   10:08/M             
     121    Joe Downs                         Southbury  CT         192    26   M      45 20-29      31:30   10:10/M             
     122    Dave Rabinove                     Shelton  CT           163    55   M      18 50-59      31:36   10:12/M             
     123    James Krolikowski                 Bristol  CT            58    25   M      46 20-29      31:41   10:13/M             
     124    Nicole Markey                     Seymour  CT            63    25   F      20 20-29      31:48   10:15/M             
     125    Dawn Walker                       Southbury  CT         178    41   F       5 40-49      32:03   10:20/M             
     126    Joe Geffert                       Oxford  CT             43    47   M       8 40-49      32:31   10:29/M             
     127    Emily Phipps                      Seymour  CT            90    23   F      21 20-29      32:55   10:37/M             
     128    Jamie Curtis                      Oxford  CT            150    43   F       6 40-49      32:58   10:38/M             
     129    Couture Danielle                  Beacon Falls  CT       27    30   F       5 30-39      33:11   10:42/M             
     130    Tony Arrato                       Oxford  CT             11    50   M      19 50-59      33:17   10:44/M             
     131    Daniella Diaz                     Trumbull  CT           28    23   F      22 20-29      33:19   10:45/M             
     132    Christine Tucker                  Brighton  MA          116    26   F      23 20-29      33:19   10:45/M             
     133    Susan Andrew                      Oxford  CT              8    57   F       3 50-59      33:21   10:45/M             
     134    Susan Thees                       Oxford  CT            113    46   F       7 40-49      33:21   10:45/M             
     135    Jon Uva                           Boston  MA            117    28   M      47 20-29      33:32   10:49/M             
     136    Marcia Franko                     Oxford  CT             38    56   F       4 50-59      33:40   10:52/M             
     137    Kelly Wegmer                      Oxford  CT            175    45   F       8 40-49      33:47   10:54/M             
     138    Jason Schwartz                    Oxford  CT             97    24   M      48 20-29      33:48   10:54/M             
     139    Daniel Guillet                    Oxford  CT            134    11   M       3  1-12      34:47   11:13/M             
     140    Dawn Poulin                       Oxford  CT            172    47   F       9 40-49      34:49   11:14/M             
     141    Elizabeth Manley                  Oxford  CT            186    43   F      10 40-49      34:54   11:15/M             
     142    Daniel Manley                     Oxford  CT            187    45   M       9 40-49      34:54   11:15/M             
     143    Julie Ritchie                     Woodbury  CT           94    32   F       6 30-39      35:10   11:21/M             
     144    Liz Greene                        Oxford  CT             46    25   F      24 20-29      35:10   11:21/M             
     145    Whitney Muthig                    Hartford  CT           76    24   F      25 20-29      35:22   11:25/M             
     146    Sarah Coleman                     Southbury  CT         127    16   F       3 13-19      35:36   11:29/M             
     147    Nicholas Cruz                     Oxford  CT            177     9   M       4  1-12      35:40   11:30/M             
     148    Kelsey Sullivan                   Sandy Hook  CT        126    21   F      26 20-29      35:45   11:32/M             
     149    Daniel Coleman                    Southbury  CT         128    22   M      49 20-29      35:46   11:32/M             
     150    David MacNiven                    New Haven  CT          62    35   M       3 30-39      35:57   11:36/M             
     151    Maren Schmidt                     Boston  MA            193    24   F      27 20-29      36:39   11:49/M             
     152    Michael Baez                      Bayside  NY            13    24   M      50 20-29      36:39   11:49/M             
     153    Owen Gray                         Newtown,  CT          182    15   M       8 13-19      36:48   11:52/M             
     154    Mickayla Vitali                   Waterbury  CT         148    17   F       4 13-19      37:59   12:15/M             
     155    Nicolas Lattarulo                 Southbury  CT         166    10   M       5  1-12      38:55   12:33/M             
     156    Lisa Lattanulo                    Southbury  CT         161    33   F       7 30-39      39:18   12:41/M             
     157    Corin Roman                       Blue Bell  PA          95    21   F      28 20-29      39:29   12:44/M             
     158    Mike Perrone                      Mahopac  NY            87    22   M      51 20-29      39:30   12:45/M             
     159    Molly Harper                      Glen Gardner  NJ       50    22   F      29 20-29      39:31   12:45/M             
     160    Brian Levandowski                 Clinton  NJ            60    23   M      52 20-29      39:35   12:46/M             
     161    Stephanie McEwen                  Oxford  CT             67    23   F      30 20-29      39:40   12:48/M             
     162    Adrian Balikowski                 Oxford  CT            181    28   M      53 20-29      39:40   12:48/M             
     163    Am Noel                           Beacon  NY             77    58   M      20 50-59      39:42   12:48/M             
     164    Mike Mayer                        Mahopac  NY            65    24   M      54 20-29      39:43   12:49/M             
     165    Jason Vernooy                     Annapolis  MD           2    26   M      55 20-29      39:44   12:49/M             
     166    Christian Setaro                  Oxford  CT            196    6    M       6  1-12      40:40   13:07/M             
     167    Melissa Setaro                    Oxford  CT            197    33   F       8 30-39      40:40   13:07/M             
     168    Debbie Mraz                       Oxford  CT             71    50   F       5 50-59      40:53   13:11/M             
     169    Callie Gaylord                    Magnolia  DE           42    41   F      11 40-49      41:02   13:14/M             
     170    Lynn Allen                        Oxford  CT              4    46   F      12 40-49      41:02   13:14/M             
     171    Brian Burke                       Beacon Falls  CT      144    41   M      10 40-49      41:51   13:30/M             
     172    Shelli Johnson                    Seymour  CT            54    39   F       9 30-39      42:04   13:34/M             
     173    Carolyn Shea                      Trumbull  CT          104    23   F      31 20-29      42:19   13:39/M             
     174    Brittany Mayer                    Mahopac  NY            64    21   F      32 20-29      42:30   13:43/M             
     175    Stephanie Vernooy                 Oxford  CT              1    21   F      33 20-29      42:30   13:43/M             
     176    Stephen Cuthoert                  Bethany  CT           142    19   M       9 13-19      43:15   13:57/M             
     177    Tommy Brinkley                    Beacon Falls  CT      143    43   M      11 40-49      43:15   13:57/M             
     178    Larry Blees                       Oxford  CT            184    20   M      56 20-29      43:16   13:57/M             
     179    Sharon Muthig                     Cheshire  CT          159    55   F       6 50-59      43:34   14:03/M             
     180    Jessica Adams                     Oxford  CT            153    23   F      34 20-29      45:58   14:50/M             


Age Division Results


Men:1-12 13-19 20-29 30-39 40-49 50-59 60-99
Women: 1-12 13-19 20-29 30-39 40-49 50-59 60-99

5K

Overall Female Winners

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Kelly Mullen Oxford CT

180

32

10

22:28

7:15/M

2

Sarah Swann Oxford CT

111

24

16

23:35

7:36/M

3

Jennifer Suoscia Oxford CT

169

36

22

24:08

7:47/M

 
Top

Overall Male Winners

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Michael Perkowski Plantsville CT

157

47

1

19:56

6:26/M

2

Larry Wind Brighton MA

122

28

2

20:24

6:35/M

3

Kurt Ogren Seymour CT

81

43

3

20:33

6:38/M

 
Top

Female 12 And Under

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Jessica Kondic Oxford CT

57

10

36

24:51

8:01/M

 
Top

Male 12 And Under

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Jack Fairhurst Oxford CT

129

11

59

26:04

8:25/M

2

Matthew Broas Oxford CT

18

11

93

29:10

9:25/M

3

Daniel Guillet Oxford CT

134

11

139

34:47

11:13/M

 
Top

Female 13 to 19

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Johnna D' Ambruoso Oxford CT

140

19

30

24:37

7:56/M

2

Jaclyn Stanton Oxford CT

107

19

56

25:55

8:22/M

3

Sarah Coleman Southbury CT

127

16

146

35:36

11:29/M

 
Top

Male 13 to 19

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Joseph Mc Graw Mountain Top PA

190

19

4

21:02

6:47/M

2

Daniel Arrato Oxford CT

10

15

14

23:34

7:36/M

3

Matthew Argraves Newtown CT

170

15

18

23:50

7:41/M

 
Top

Female 20 to 29

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Lindsay Stanton Oxford CT

108

22

46

25:27

8:13/M

2

Michelle Mariano Norwalk CT

185

26

52

25:38

8:16/M

3

Meredith Bagley Waban MA

130

26

58

26:04

8:25/M

 
Top

Male 20 to 29

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Brian Wells Hamden CT

119

27

5

21:41

7:00/M

2

Patrick Severson Oxford CT

103

21

6

21:47

7:02/M

3

Joseph Botticari Waterbury CT

16

29

7

21:54

7:04/M

 
Top

Female 30 to 39

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Laurie Fernandes Oxford CT

138

37

35

24:50

8:01/M

2

Joelle Constantino Milford CT

133

32

47

25:29

8:13/M

3

Paula Dommel Beacon Falls CT

30

35

77

27:53

9:00/M

 
Top

Male 30 to 39

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Garrett Walkup Woodbury CT

118

38

41

25:09

8:07/M

2

Michael Davidow Stamford CT

139

31

64

26:42

8:37/M

3

David MacNiven New Haven CT

62

35

150

35:57

11:36/M

 
Top

Female 40 to 49

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Linda Wheeler Oxford CT

132

41

71

27:06

8:45/M

2

Mary Broas Oxford CT

17

45

94

29:11

9:25/M

3

Michelle Annicelli Southbury CT

179

40

102

29:32

9:32/M

 
Top

Male 40 to 49

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Eugene Constantinou Oxford CT

25

41

9

22:09

7:09/M

2

Simon Senior Oxford CT

98

44

32

24:43

7:58/M

3

Eliud Sepulveda Danbury CT

99

49

38

24:58

8:03/M

 
Top

Female 50 to 59

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Nancy Cersonsky Oxford CT

23

55

89

28:59

9:21/M

2

Diane Karpinski Middletown CT

55

50

115

30:58

9:59/M

3

Susan Andrew Oxford CT

8

57

133

33:21

10:45/M

 
Top

Male 50 to 59

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Bill Andrew Oxford CT

5

55

12

23:12

7:29/M

2

Roman Frymus Oxford CT

168

53

20

23:52

7:42/M

3

Patrick Flynn Monroe CT

35

56

28

24:33

7:55/M

 
Top

Male 60 and over

Place

Name City

Bib No

Age

Overall

Time

Pace

1

Jay Hubelbank Washington CT

51

60

69

27:03

8:44/M

2

James Ashbrook Monroe CT

12

67

103

29:37

9:33/M

3

Jim Severson Oxford CT

101

61

107

30:01

9:41/M


BACK TO RESULTS INDEX

BACK TO HI-TEK Racing HOME PAGE

HI-TEK Racing
"Connecticut's Running Resource"
www.hitekracing.com